⚠️ 21. 9. nová nařízení vlády se na výdejní místa Zásilkovny prozatím nedotkly. I přesto vám doporučujeme dovoz pomocí Messenger, který bezpečně doveze víno až do pohodlí vašeho domova zdarma od 1 500 Kč. 🚚

BODEGA LOS TONELES

Vína pocházejí z oblasti Mendoza, lokality Tunuyan a Luján de Cuyo, ležícími přímo pod Andami, nejvyhledávanější to části Argentiny pro pěstování vinné révy.

Vinice se nacházejí v nadmořské výšce okolo 1000m nad mořem a jsou zavlažovány z vody, která k nim přitéká přímo z masivu And. Vinná réva je pěstována na panenské půdě obsahující velké množství minerálů, které dodávají vínu jeho nezaměnitelnou chuť.

Vínu je zde věnována velká péče. Nejkvalitnější hrozny jsou ručně sklízeny a pečlivě kontrolovány tak, aby z nich bylo vyrobeno víno v nejvyšší kvalitě. 


Veškerá výroba probíhá v nerezových tancích o objemu okolo 100 hektolitrů a je zde počítačově udržovaná teplota fermentace. Nejnovější technologií zpracování je docílena výroba nejkvalitnějšího vína, které si uchovává svou nezaměnitelnou typickou vůni a chuť.


Víno není konzervováno a pouze minimálně sířeno a jeho chuť si tak můžete opravdu vychutnat.


U vybraných vín je prováděno barikování tzn., že víno se na tři až dvanáct měsíců uchovává ve speciálních sudech z amerického nebo francouzského dubu a během této doby z nich víno získává svou specifickou vůni a chuť. Jeden sud je používán maximálně 3x.


Vybrali jsme pro Vás velice kvalitní vína, která se vyznačují jemnou vůní a výraznou chutí jako např. chuť čokolády, černého rybízu, višní či jahod u červeného vína a chuť jižního ovoce či květu bezinky u vína bílého. 

Zobrazit více
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek

Kategorie

Výrobci

Nejprodávanější produkty

Novinky

Slevy

Články v blogu

Chat