CRONIER WINES

Cronier Wines vyrábí vína ve Wellingtonu v Jižní Africe a distribuuje je pro znalce vína po celém světě. 
Vinařství zachycuje charakter a živost v Cape Winelands, ponořené v historii a nesoucí bohaté dědictví a pěstování světových vín.

V 1698, dva bratři z rodiny Cronier připluli na lodi k mysu Dobré Naděje. Krátce po svém příjezdu jim bylo uděleno vlastnictví farem Olyvenhout a Champagne (dnes známé jako město Wellington).

Vinice vysazené v této úrodné půdě produkují nejlepší hrozny pro výrobu kvalitních vín.
V této tradici přináší Cronier Wines v každé lahvi slib kvality a umění vinařství.

 

Vinice


Výsadba vinic v Jižní Africe sahá až do doby, kdy byly vysázeny první vinice a víno bylo vyrobeno v roce 1659 v Constantii. Od té doby se vinařská oblast rozšířila přes Západní Kapsko, Východní Kapsko dále na sever. Náš terrior je jedinečný, protože se většina vinařských oblastí nachází v blízkosti pobřeží a je ovlivněna studenými atlantickými a teplými indickými oceány. Máme středomořské klima s dlouhými teplými léty, abychom zajistili optimální zralost hroznů.


Pro produkci hroznů se používají různé typy půd, ale většina z nich má dobrou schopnost zadržovat vodu,
i když stále dobře odtékají. Ve většině půd, které se používají pro produkci hroznů, je obvykle přítomno nejméně 25% jílu a také nízké hodnoty pH (obvykle upravené přidáním vápníku).


Tři nejvýznamnější typy půdy pro naše vinice jsou půdy jako Oakleaf, která je odvozena od žuly s dobrými fyzikálními vlastnostmi a retencí vody. Další běžné půdy jsou Glenrosa a Swartland, které jsou břidlicové
a mají silné struktury s dobrými zásobami živin.

Zobrazit více
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek

Kategorie

Výrobci

Nejprodávanější produkty

Novinky

Slevy

Články v blogu

Chat