VINAŘSTVÍ NOSRETI

Rodinné vinařství naleznete v srdci jižní Moravy ve vinařské obci Zaječí, kde pod modrým nebem a žhnoucím sluncem dozrávají vína prvotřídní kvality a chuti.

rozlehlém areálu s neopakovatelným výhledem na Pálavu a vodní nádrž Nové Mlýny nabízí hostům rozmanité možnosti ubytování, relaxace i aktivní zábavy. Okolo vinařství najdete spoustu cyklistických a turistických vinařských stezek, které se klikatí nádhernou krajinou okolo řeky Dyje, mezi vinicemi a vinnými sklípky.

Vinařství je obklopeno vlastními vinicemi, kde pěstujeme hrozny pro vína z naší produkce. Ty zpracováváme tradičním způsobem v rozsáhlých historických sklepech za použití nejmodernějších technologií. Díky tomu vyrábíme poctivá vína, která sklízí ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích.


Jedinečná atmosféra vinných sklepů, moravské tradice, krásná příroda a lahodná vína jsou jen zlomkem toho, co Vás u nás čeká.


Vinařství je obklopeno vlastními vinicemi, kde pěstujeme hrozny pro vína z vlastní produkce. Ty zpracovává tradičním způsobem v rozsáhlých historických sklepech za použití nejmodernějších technologií. Díky tomu vyrábí poctivá vína, která sklízí ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích.


Jedinečná atmosféra vinných sklepů, moravské tradice, krásná příroda a lahodná vína jsou jen zlomkem toho, co Vás ve Vinařství Nosreti čeká.


 


Historie


Rozsáhlý areál vinného sklepa byl vystavěn v roce 1921. Po německých majitelích přešel v roce 1945 do rukou státu, kdy jej v následujících letech proslavila výroba sektů z produkce Vinium Velké Pavlovice.


V roce 2000 značně zdevastovaný areál koupil Jaroslav Nosräti, který navázal na bohatou vinařskou historii tohoto místa a během let z něj vybudoval stylové vinařství.

Zobrazit více
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek

Kategorie

Výrobci

Nejprodávanější produkty

Novinky

Slevy

Články v blogu

Chat