Co se chystá a jeden báječnej večer

8. 10. 2018
Co se chystá a jeden báječnej večer

Ahoj, Víňáčci!

Dneska vám velmi nutně potřebuju oznámit jednu věc, a to, co se chystá. Kromě toho, že jupijéj konečně píšu knížku a už mam asi stránku a půl, ale to teď neni důležitý, chystám velmi odbornej článek (tak odbornej, jak to umim jenom já) s tipama na vína, který si můžete koupit i jinde než na tomhle e-shopu. Takže jako třeba v sámošce. Ne snad, že byste to měli dělat často, to v žádným případě, ale občas vám to projde. Odborně investigativně najdu a ještě odbornějc potom přímo sem přinesu celkem 6 tipů na dobrý (slovem dobrý rozuměj ne buket a jižní svahy, ale ňam, chutná mi to) vína, co stojí do stovky, a ty pak můžete kupovat občas, a to ve dvou situacích – situace číslo jedna, když dostanete chuť se napít hned, takže nevydržíte čekat na zásilku z dejsivino.cz, a situace číslo dvě, když budete mít v kapse jenom poslední stovku. A netvařte se, že nejste schopný poslední stovku utratit za víno, protože já moc dobře vim, že takový lidi existujou. Zrovna před chvílí jsem jednoho takovýho člověka viděla v zrcadle, jasný?

No ale co je horší a co vy si vůbec neuvědomujete, to je to, kolik já s tim budu mít práce. Budu toho muset strašně moc ochutnat a to vůbec neni tak jednoduchý, jak se zdá. Kor když, jak víte, provádim tak profesionální degustace, žejo. Takže ne, nebude to snadný, ale ano, já to pro vás udělam. Doufam, že mi za to všichni budete moc a moc vděčný, protože pro každýho bych se zase takhle neobětovala, abysme si rozuměli.  

Teď si to tak pročítam zpátky a na muj vkus je to docela krátký, takže vám ještě stihnu říct o večeru, kterej byl naprosto dokonalej. Byl to sobotní křest knížky, kterou napsala úžasná osoba, jedna z nejčistších duší, co znam, a kamarádka Kate Rezková. Knížka se jmenuje Pocitáty a já měla tu čest jí dělat korekturu. Chtělo se mi brečet už při tom, protože je to krásný a dojemný a vůbec, ale to jsem ještě nevěděla, jak moc se mi bude chtít brečet, až mi Kate bude na křtu děkovat. Tak kdybyste to nevěděli, brečet se mi chtělo jako faaakt hodně. Byl to skvělej večer a výjimečnej nebyl jenom tim, kolik úžasnejch a inspirativních lidí jsem tam potkala, výjimečnej byl taky totiž tim, že jsem si nedala ani jednu skleničku vína. Fakt ne, ani jednu. Vidíš, babi, i takový večery existujou. Včera jsem taky neměla, ale nebojte, dneska už zase poctivě doháním hladinku.

PS: Ptáte se, co na ten 6lahvinkovej projekt říká Tom, velitel tohoto e-shopu? Tom je moudrej, mladej a študovanej chápavej muž, kterej ví, že na světě existuje i pár vín, který tady nemá. Neni jich moc, ale pár přece jenom. Tak mě tohle s klidným srdcem nechá zrealizovat. Dík!

Konec zvonec a vínu zdar

Jo a ježišmarja, abych nezapomněla, fotka je z toho křtu knížky Kate a fotila úžasná Misha PhotographyVaše Týna z Vína

Píšu, protože víno

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Kategorie

Výrobci

Nejprodávanější produkty

Novinky

Slevy

Články v blogu