Povinná výbava na jaro + novinky v e-shopu

18. 03. 2019
 Povinná výbava na jaro + novinky v e-shopu

V tejdnu nás čeká první jarní den, a tak se ptám, přátelé a kamarádi, máte povinnou jarní výbavu? Pokud ne, nevadí. Ještě je čas to napravit a hlavní je vědět, kde všechno pořídit. Pokud taky nevíte, napovim – přímo tady na dejsivino.cz. Jaro totiž nemůže začít bez pár láhví dobrýho vína! 

A protože k jarnímu počasí se báječně hodí víno růžový, vyzkoušejte oblíbenýho krasavce s názvem Levandulový švihák, ochutnejte Malbeca z Argentiny s výraznější chutí třešní nebo prubněte moravský Zweigeltrebe rosé. Taky ale můžete zvolit mojí metodu a dát si od každýho něco, žejo, to doporučuju všema deseti. A pak dejte vědět, jak chutnalo, jo?

Co je u nás novýho?

Náš Tom nezahálí, takže na e-shopu jsou dvě nový vinařství, a to parádní. Nově je tady rodinný vinařství Fridrich, který má svoje vinice v krásnej obci Vracov a vyrábí vína jakostní, především přívlastkový, výhradně z vlastní produkce hroznů. Další novinkou je vinařství Pavlica  malý a mladý vinařství ze Zaječí, který produkuje vysoce jakostní vína z vlastních vinic. Rozhodně je teda z čeho vybírat!

A co je u mě novýho?

Po dlouhejch 9 (fakt devíti, počítala jsem to) dnech, kdy jsem byla nemocná a zavřená doma, konečně zdatně dohánim, co jsem nestihla vypít. Zároveň jsem ale v hubnoucím procesu, takže se snažim nepít úplně třeba 10 litrů denně a trochu to hlídat. Zatim dobrý, jde to!

PS: Fotka je z focení, před kterým jsem vypila růžový i červený, zkrátka co zrovna bylo, protože jsem nějakou dobu nefotila a byla jsem nervózní jak blázen. Až ty fotky uvidim, budu potřebovat další dávku.

Mějte se krásně, pijte víno a milujte se <3 

Vaše Týna z Vína

Píšu, protože víno

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Kategorie

Výrobci

Nejprodávanější produkty

Novinky

Slevy

Články v blogu

Chat