To nejlepší předsevzetí – replechuj!

1. 01. 2019
To nejlepší předsevzetí – replechuj!

V třídění odpadu jsme my Češi přeborníci – jde nám to fakt dobře, přesto doteď plechovky končily v koši. Zkrátka tady nebyla možnost, jak a kam je vytřídit. Díky asociaci WIACA se ale tohle právě teď mění a bude skvělý, když toho i vy budete součástí. Po ČR už je rozmístěno na 30 sběrných míst s označením #replechuj.

Jsem moc ráda, že mě z asociace oslovili, abych do projektu šla, protože zaprvý je to skvělá věc pro naši planetu a zadruhý jsem se dozvěděla i spoustu informací a poznala super lidi. Zatímco nerecyklovaná plechovka je pro přírodu velká zátěž, se kterou si neumí dobře poradit, když plechovku zrecyklujeme, získáme z jedný starý zase jednou novou – tim pádem jde o bezztrátovou recyklaci. A to je skvělý, ne?

Do projektu jsou zatím zapojený 3 značky (věřím ale, že se přidá i hodně dalších), který vám za plechovku vrátí korunu. Jsou to Secco+ViWine a Smarty. Na sběrný místo ale samozřejmě můžete přinést i plechovku třeba od piva.

Takže ať už máte předsevzetí do novýho roku jakýkoliv, myslim, že jedno bysme mohli mít společný – replechovat! Zapojilo se hodně a hodně zajímavejch lidí – kráska Weef, já, Mari Prachařová, já, Vláďa Hron, já, Voxel, já a další. Ježiš, a už jsem zmínila, že jsem do toho šla taky já? A je to tak! Dokonce i náš Tom, král tohohle e-shopu, je z projektu nadšenej taky. Tak co, jdete do toho s náma?

Bonus: Neměla bych zapomenout ani na tu milou skutečnost, že díky tomuhle projektu jsem si poprvý, a snad ne naposled, zkusila natočit medailonek, teda říct nějakej souvislej text na reálnou kameru. To byl porod :-)) Díky!

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Kategorie

Výrobci

Nejprodávanější produkty

Slevy

Články v blogu

Chat