Způsoby doručení vín

1) Osobní odběr ve skladu: 


Less Mess Storage, Argentinská 516/40, Praha 7 - Holešovice, 170 00

Otevírací doba je:
pondělí až pátek: 8-18 hodin
sobota a neděle: 10-18 hodin
svátky: ZAVŘENO

Platbu je nutné realizovat převodem na účet 5125128/5500 nebo platbou kartou na e-shopu před vyzvednutím vín. Recepční ve skladu nedisponuje hotovostí!2) Osobní odběr v Grillmart:


Vážská 845/5, Čakovice, 196 00 Praha

Otevírací doba je:
pondělí až pátek: 9 - 12 / 13 - 18 hodin
sobota a neděleZAVŘENO
svátky: ZAVŘENO

Platbu je nutné realizovat převodem na účet 5125128/5500 nebo platbou kartou na e-shopu před vyzvednutím vín. V Grillmartu nelze platit hotovostí.3) Uloženka

Jako základní údaj na výdejním místě Uloženka uvádíte ID číslo zásilky. Toto číslo obdržíte zprávou (mail nebo SMS) zároveň s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí.

A dále

  • pokud součástí převzetí je platba za zboží v hotovosti nebo platební kartou, již nepotřebujete žádný další údaj ani doklad, zásilka Vám bude vydána po provedení platby
  • pokud se jedná o vyzvednutí již předem zaplaceného zboží, přebírající se prokáže vlastním osobním dokladem (OP, ŘP, pas)
  • u zásilek zaslaných se statutem „Na heslo“, postačí znalost čísla ID a uvedeného hesla, které obdržíte od svého odesilatele

Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky (zástupce se prokáže pouze vlastním OP).
4) Kurýrní službou po Praze

Po Praze Vám vína doručí náš dopravce, nebo smluvená kurýrní služba. Kurýr doručuje i zásilky na dobírku a při předávání zásilky vyinkasuje příslušnou hotovost podle dokladů k zásilce přiložených.
5) Messenger

Řidič doručí Vaše vína kamkoliv po ČR na Vámi uvedenou adresu. Jste-li většinu dne v práci, zadejte nám adresu vyzvednutí do práce. Díky tomu pro Vás bude vše rychlejší a jednodušší. Vyzvednutí zásilek probíhá v pracovních hodinách tj. 8:00 - 18:00 hodin. Kurýr doručuje i zásilky na dobírku a při předávání zásilky vyinkasuje příslušnou hotovost podle dokladů k zásilce přiložených.