METTLER, CABERNET SAUVIGNON, SUCHÉ, 0,75l

METTLER, CABERNET SAUVIGNON, SUCHÉ, 0,75l

Má plnou, temně rudou barvu. Vůně je hluboká, připomínající černé třešně, lístek růže, tabák a nádech lehké minerality. V chuti je hladký a chutný, převažují černé švestky, třešně, vanilka, pečené koření a cedr. Víno má krásně vyváženou chuť ovoce s pěkným a kulatým dubovým taninem. V závěru je plný, kulatý. 
 

Více informací

Na objednávku

750 Kč

Množství

Popis

Je elegantní a připravené k okamžité konzumaci, ale pokud ho odložíte do archivu, po dobu příštích 15 let můžete počkat, kam se rozvine. Skvěle se hodí ke všem úpravám červeného masa.

Hrozny pro tento Cabernet pochází ze dvou nejlepších vinic vinařství Mettler. Jedna je klasickou vinicí ve svazích, které jsou tvarovány podle sousedícího potoka. Druhá vinice má unikátní systém mřížové výsadby, kdy hrozny dozrávají rovnoměrněji.

Odrůdy hroznů: 86% Cabernet Sauvignon, 13% Petite Sirah, 1% Petite Verdot

AVA: Lodi
Parametry

Barva Červené
Typ Suché
Červené odrůdy Cabernet Sauvignon

Recenze

Napsat recenzi

METTLER, CABERNET SAUVIGNON, SUCHÉ, 0,75l

METTLER, CABERNET SAUVIGNON, SUCHÉ, 0,75l

Má plnou, temně rudou barvu. Vůně je hluboká, připomínající černé třešně, lístek růže, tabák a nádech lehké minerality. V chuti je hladký a chutný, převažují černé švestky, třešně, vanilka, pečené koření a cedr. Víno má krásně vyváženou chuť ovoce s pěkným a kulatým dubovým taninem. V závěru je plný, kulatý. 
 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ostatní produkty ve stejné kategorii:

Chat