Značky Počet značek: 53

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 53 položek
 • BELLUSSI

  Sídlo vinařské společnosti Bellusi se nachází v hlavním městě Prosecca ve Valdobbiadene. Pouze Prosecca z Valdobbiadene se mohou pyšnit nejvyšším apelačním označením DOCG. Vinařství získal v roce 1993 Enrico Martellozzo, jehož cílem je oživit značku a společně se svými partnery a agenty propagovat výrobky Bellussi nejen v Itálii, ale i v zahraničí. Krédem vinařství je vysoká kvalita vín, kterou uznávají odborníci i konzumenti této značky.

 • BODEGA LOS TONELES

  Vína pocházejí z oblasti Mendoza, lokality Tunuyan a Luján de Cuyo, ležícími přímo pod Andami, nejvyhledávanější to části Argentiny pro pěstování vinné révy.

 • CRONIER WINES

  Cronier Wines vyrábí vína ve Wellingtonu v Jižní Africe a distribuuje je pro znalce vína po celém světě. 
  Vinařství zachycuje charakter a živost v Cape Winelands, ponořené v historii a nesoucí bohaté dědictví a pěstování světových vín.

  V 1698, dva bratři z rodiny Cronier připluli na lodi k mysu Dobré Naděje. Krátce po svém příjezdu jim bylo uděleno vlastnictví farem Olyvenhout a Champagne (dnes známé jako město Wellington).

  Vinice vysazené v této úrodné půdě produkují nejlepší hrozny pro výrobu kvalitních vín.
  V této tradici přináší Cronier Wines v každé lahvi slib kvality a umění vinařství.

   

 • DOMAINE DANNYS

  DOMAINE DANNY'S je moravské butikové vinařství z Velkých Němčic. Specializujeme se výhradně na výrobu přívlastkových vín. Vyrábím pouze takové množství lahví, které garantuje vysokou kvalitu, umožňuje neustálou kontrolu nad výrobou a nabízí tak špičkový produkt. O chod vinařství se stará zkušený vinař Daniel Záblacký.

 • FAMILLIE BAUER

  Vinařství Norberta Bauera je pokračování dlouhé tradice. Vinařství bylo
  založeno v roce1721 v Jetzelsdorfu ve Weinviertelu. V roce 1992 převzal
  vinařství od svých rodičů Norbert Bauer a provozuje ho společně
  s manželkou Giselou. Do výroby vína se zapojuje i jejich pět dětí.

 • KVĚTNÁ 1794

  Sklárna Květná je jednou z nejdéle fungujících skláren na našem území. Postavena byla v roce 1794, založil ji kníže Alois I. z Lichtenštejna. Lokalita pro výstavbu byla vybrána velmi pečlivě v centru bukových lesů nedaleko Uherského Ostrohu na samé hranici se Slovenskem. Zde, v katastru obce Strání, nalezišti kvalitního sklářského písku, nabídla huť vybavená dvěma tavícími pecemi práci lidem z blízkého okolí i z ostatních lokalit lichtenštejnských panství – např. ze Slovenska či Rakouska.

  Sklárna se nejprve soustředila hlavně na výrobu tabulového a nejrůznějšího užitkového stolního skla. Kvalitnější a exkluzivnější druhy skla začíná huť ve větším vyrábět až od poloviny devatenáctého století, kdy ji kupuje rakouský podnikatel Josef Zahn. Jeho syn, Emanuel Zahn, postavil další sklářskou pec a zavedl výrobu jemného křišťálového skla, zdobeného broušením a rytím.

 • MALÉ VINAŘSTVÍ Z VELKÝCH NĚMČIC

  Vítejte na stránkách Malého vinařství z Velkých Němčic. Dělání vína je pro nás zábava. Pokušení. Kontakt s přírodou. Závazek odpovědnosti. Někdy i dřina. Ale hlavně ta zábava...

 • MATOUŠ FORMAN

  Mladý a ambiciózní projekt bývalého sommeliéra, jehož vizí je tvořit nejlepší moravská vína pro nejnáročnější gastronomii u nás, ale i ve světě. V loňském roce vinice Na Výsluní (spraše, vápencový jíl a slín bohatý na minerály, jihozápadní 45 let stará vinice) trpěla suchem, bobule hroznů byly velmi malé a koncentrované a výnos na keři byl velmi malý. To však dalo vyniknout vínu, které dlouho leželo na jemných kvasnicích aby mohlo být dokonalým společníkem do vysoké gastronomie párované s nejlepšími jídly.

  Počet produktů: 0

 • NOVÉ VINAŘSTVÍ

  Vinařství bylo založeno v roce 2005 a hospodaří na více jak 100 ha vinic v Mikulovské podoblasti, v blízkosti Pálavských vrchů. Cílí na zákazníky s vysokými nároky na design a kvalitu vína vyrobeného z výhradně moravských hroznů. Od počátku používá moderní šroubové a skleněné uzávěry. Vína sbírají pravidelně ocenění na domácích i prestižních zahraničních soutěžích.

 • ONEGLASS

  Italský milovník vína Veronosi P. Zonato vytvořil v roce 2009 revoluční obal, který získal cenu Red Dot Design,
  a naplnil ho výborným italským vínem.

 • PROQIN

  Rodové vinařství PROQIN patří v rámci České republiky k malým vinařstvím hospodařícím na čtyřech hektarech vlastních vinohradů. Vedle škály kvalitních přívlastkových vín vám nabízíme sekty vyráběné tradiční metodou kvašením v láhvi. V naší nabídce najdete také speciality v podobě mešních vín, ledových vín, slámových vín a vinného oleje. Naše vína každoročně získávají řadu ocenění na domácích a mezinárodních soutěžích.

 • RODINNÉ VINAŘSTVÍ FRIDRICH

  Malé rodinné vinařství, které se zabývá výrobou vína již po tři generace. Vyrábí víno jakostní, především přívlastkové jen z vlastní produkce hroznů. 

 • SALABKA

  Vinice Salabka se rozkládá na ploše o rozloze 4,5 ha na pravém břehu řeky Vltavy. Její víno je pěstováno na jihozápadním svahu mezi Trojou a Bohnicemi. Toto jedinečné umístění v kombinaci s podložím tvoří ideální podmínky a umožňuje
  révě růst tím nejlepším způsobem. V bezprostřední blízkosti Botanické zahrady
  je Salabka největší vinicí v Praze, plodící víno prvotřídní kvality. Ve snaze udržet nejvyšší kvalitu hroznů redukujeme jejich počet. Výsledkem je výroba přibližně 10 000 lahví vína ročně. Tento důraz na kvalitu začíná již u technologie, kterou k výrobě našeho vína používáme.

 • SECCO+

  SECCO+ nabízí příjemný zážitek, který sjednocuje exotickou chuť a vysokou kvalitu německého vína s životním stylem, potěšením a radostí. To vše je podtrženo zlatým designem vyzařujícím úspěch a výjimečnost.

 • SEDLECKÁ VÍNA

  Vinařství patří k tradičním výrobcům kvalitních přívlastkových vín, která se rodí v nádherném regionu v okolí Mikulova a u největšího moravského rybníku Nesyt. Vína byla podávána na slavnostních tabulích pro anglickou královnu Alžbětu II. a manželku amerického prezidenta Hillary Clintonovou. Snahou je především, aby vína byla v souznění se terroir a naplno vynikla jejich poetika.

 • STŘEDNÍ VINAŘSKÁ ŠKOLA VALTICE

  V současné době je filozofie firmy soustředěna na výrobu vysoce kvalitních bílých a růžových vín, která jsou určena výhradně pro gastronomii. Červené víno tvoří pouze 10% roční produkce. Vinařská škola vyrábí víno z hroznů vypěstovaných ve vlastních vinicích, které se rozprostírají pouze v katastru města Valtice. Roční produkce je 60 tis. lahví. 

 • VALDAMONE

  Toskánec zrozený „z půdy a písku“, jak Lorenzo Brugali s oblibou sám sebe označuje, zastupuje třetí generaci tradiční vinařské rodiny. Patří k vinařům, kteří s půdou promlouvají, hašteří se s ní a následně usmiřují. Historie vinařství Valdamone se začíná psát v 50. letech díky intuici jeho předků Albizia a Zelindy. Právě jejich památce věnoval dvě vína, která po nich pojmenoval. Odrůdu Vermentino věnoval tvrdohlavé a neohrožené babičce, směs Merlotu a Cabernet Sauvignon urostlému a milujícímu dědečkovi. 

 • VINAŘSTVÍ DVŮR POD STARÝMA HORAMA

  Vinařství se snaží o alespoň částečný návrat ke tradičním odrůdám a jak se říká návrat k tradicím. Vinařství má produkci cca 25 000 láhví s širokou škálou odrůd a to hlavně typických odrůd vysazovaných v Boršicích či okolí. 

 • VINAŘSTVÍ AURORA

  Vinařství AURORA Vám nabízí nevšední a originální vína, která jsou vyrobena s ohledem na nejnovější poznatky a také pomocí moderních technologií.

 • VINAŘSTVÍ BARTONÍK

  Příběh podnikání vinařství není dle jejich názoru ničím výjimečným. Je to příběh jedné rodiny, která se jenom chtěla realizovat a dělat práci, která by nás bavila a současně dělala radost hostům.

Zobrazeno 1 – 24 z 53 položek

Kategorie

Výrobci

Nejprodávanější produkty

Novinky

Slevy

Články v blogu

Chat