Značky Počet značek: 31

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 31 položek
 • BODEGA LOS TONELES

  Vína pocházejí z oblasti Mendoza, lokality Tunuyan a Luján de Cuyo, ležícími přímo pod Andami, nejvyhledávanější to části Argentiny pro pěstování vinné révy.

 • CANTINE LEONARDO DA VINCI

  Vinařství Cantina di Montalcino, která nese svůj název podle rodiště slavného italského Brunella, patří do skupiny Cantine Leonardo da Vinci. Po rodišti genia nese jméno i vysoce oceňované Brunello di Montalcino da Vinci. Hrozny pochází z vinic vyšších poloh v těsném sousedství městečka Montalcino.

  Počet produktů: 0

 • MICHEL TORINO

  S plochou vinohradů blízkou 400 000 ha je Argentina 4. až 5. největší vinařskou zemí na světě. Tak jak v jiných jihoamerických vinařských zemích spadají počátky pěstování révy vinné do 16.  století a souvisí s příchodem španělských kolonizátorů do této oblasti.
  K výsadbám moderních odrůd přistoupili tamní pěstitelé koncem 19. století. K podstatnému rozšíření ploch vinohradů došlo v 30. – 40. letech minulého století.

 • RODINNÉ VINAŘSTVÍ VICAN

  Naše vinařství je barevné, pozitivní a plné slunce, které máme na Pálavě. Jižní Morava je krásná, Pálava je její výkladní skříň a Mikulov její „hlavní“ město.

  Motto: 
  Je třeba se dívat přímo do slunce, pak všechny stíny zůstanou za námi.

 • SALABKA

  Vinice Salabka se rozkládá na ploše o rozloze 4,5 ha na pravém břehu řeky Vltavy. Její víno je pěstováno na jihozápadním svahu mezi Trojou a Bohnicemi. Toto jedinečné umístění v kombinaci s podložím tvoří ideální podmínky a umožňuje
  révě růst tím nejlepším způsobem. V bezprostřední blízkosti Botanické zahrady
  je Salabka největší vinicí v Praze, plodící víno prvotřídní kvality. Ve snaze udržet nejvyšší kvalitu hroznů redukujeme jejich počet. Výsledkem je výroba přibližně 10 000 lahví vína ročně. Tento důraz na kvalitu začíná již u technologie, kterou k výrobě našeho vína používáme.

 • SECCO+

  SECCO+ nabízí příjemný zážitek, který sjednocuje exotickou chuť a vysokou kvalitu německého vína s životním stylem, potěšením a radostí. To vše je podtrženo zlatým designem vyzařujícím úspěch a výjimečnost.

 • SEDLECKÁ VÍNA

  Vinařství patří k tradičním výrobcům kvalitních přívlastkových vín, která se rodí v nádherném regionu v okolí Mikulova a u největšího moravského rybníku Nesyt. Vína byla podávána na slavnostních tabulích pro anglickou královnu Alžbětu II. a manželku amerického prezidenta Hillary Clintonovou. Snahou je především, aby vína byla v souznění se terroir a naplno vynikla jejich poetika.

 • VALDAMONE

  Toskánec zrozený „z půdy a písku“, jak Lorenzo Brugali s oblibou sám sebe označuje, zastupuje třetí generaci tradiční vinařské rodiny. Patří k vinařům, kteří s půdou promlouvají, hašteří se s ní a následně usmiřují. Historie vinařství Valdamone se začíná psát v 50. letech díky intuici jeho předků Albizia a Zelindy. Právě jejich památce věnoval dvě vína, která po nich pojmenoval. Odrůdu Vermentino věnoval tvrdohlavé a neohrožené babičce, směs Merlotu a Cabernet Sauvignon urostlému a milujícímu dědečkovi. 

 • VIŇA TARAPACÁ

  Vinařství VIŇA TARAPACÁ leží v údolí MAIPO VALLEY a bylo založeno v roce 1874 donem F. de Rojas y Salamanca. Ten zde začal pěstovat francouzské odrůdy révy CABERNET SAUVIGNON, MERLOT, PETIT VERDOT, CHARDONNAY, SAUVIGNON BLANC a SEMILLON. Nová éra ve VIŇA TARAPACÁ nastala po roce 1992, kdy do ní majetkové vstoupilo významné chilské konzorcium Fósfor Holding. Postupně bylo vysázeno 600 ha nových vinohradů v nejprestižnější chilské vinařské lokalitě. Vyráběná vína jsou silně reduktivní. Pro vína bílá jsou charakteristické světlé svěží barvy, odrůdově typická vůně a chuť s pikantními kyselinami. Červená vína se vyznačují vyššími barvami, plnou ovocnou tříslovitou chutí, mají vyšší obsah alkoholu. Chuťové vlastnosti vybraných červených vín jsou příznivě ovlivňovány ležením v barikových sudech. Vzrůstající objem exportu vín z VIŇA TARAPACÁ odráží nárůst jejich obliby v Americe, ale i v Evropě.

  Počet produktů: 0

 • VINAŘSTVÍ DVŮR POD STARÝMA HORAMA

  Vinařství se snaží o alespoň částečný návrat ke tradičním odrůdám a jak se říká návrat k tradicím. Vinařství má produkci cca 25 000 láhví s širokou škálou odrůd a to hlavně typických odrůd vysazovaných v Boršicích či okolí. 

 • VINAŘSTVÍ AURORA

  Vinařství AURORA Vám nabízí nevšední a originální vína, která jsou vyrobena s ohledem na nejnovější poznatky a také pomocí moderních technologií.

 • VINAŘSTVÍ BUNŽA

  Jsme rodinná firma, založená v roce 1993 ing. Vlastimilem Bunžou a jeho synem Petrem. Navázali jsme tak na dlouholetou tradici naší rodiny v pěstování vinné révy a výrobě vína. V současné době se vinařství věnuje výrobě všech kategorií vín, jak vína zemské, jakostní, přívlastková, slámová a ledová.

 • VINAŘSTVÍ FUČÍK

  Vinařství Fučík je rodinné vinařství z Mikulova. Zemědělská a vinařská tradice rodiny Fučíků sahá až do 19. století a vyznačovala se vždy důrazem na kvalitu a produkci těch nejlepších vín. Naše vinařství produkuje přírodní a originální vína vysoké kvality, v nichž najdete terroir, ve kterém byly hrozny zrozeny. Jiná vína dělat nechceme, neděláme a dělat nebudeme. Kvalita vína je pro nás na prvním místě a upřednostňujeme ji před kvantitou. 

 • VINAŘSTVÍ FUZGRUNTY

  Rodinné vinařství sídlí v obci Bulhary v mikulovské vinařské oblasti. Název našeho vinařství je odvozen
  od původního názvu vinařské trati v obci. Trať se původně jmenovala „Fuksgrunty“ česky "Liščí pole"
  a protože můj otec v dětství tento název komolil tak dostal přezdívku Fuzgrunt a to nám zůstalo. První vína pod značkou Fuzgrunty, byla vyrobena v roce 2006 a až do roku 2010 se jednalo vždy o malé partie vín, které sloužili pro potřebu našeho penzionu rodiny a přátel.

 • VINAŘSTVÍ KUBÍK

  Středně velké rodinné vinařství, které se nachází v největší vinařské obci v ČR - Velké Bílovice. Vyrábí poctivá moravská jakostní a přívlastková vína. Vína, která ve Vás zanechají příjemný pocit, vytvoří dobrou náladu.

 • VINAŘSTVÍ PAVEL SKRÁŠEK

  Vinař samouk, který jako  malý kluk objevoval u své prababičky ve stodole různá
  dobrodružství a zajímavá místa a předměty, mezi které patřil i starý lis na hrozny, který
  tenkrát malému Pavlovi učaroval svým  „zajímavým“ mechanismem a  příjemným klapáním 
  klínků, jež jsou pro funkci jednou z důležitých  součástí. Tenkrát ještě Pavel Skrášek  netušil,
  že právě  na tomto malém lisu začne jeho vinařská kariéra.

 • VINAŘSTVÍ POD RADOBÝLEM

  Vinařství pod Radobýlem vzniklo z lásky k vínu v roce 2012. Ve vinařské oblasti Čechy, v litoměřické podoblasti se v obci Žalhostice zvedá magický kopec Radobýl, jehož stráně pokrývaly vinohrady po staletí již od dob Karla IV. 

 • VINAŘSTVÍ ROCHŮZ

  Vinařství Rochůz je malé rodinné vinařství založené Ing. Radimem Hlaváčkem v roce 2015 a je výsledkem dlouhé cesty jednoho vinaře, která začala téměř před 30 lety u malého lisu doma v garáži. Vinařství se nachází v Mařaticích, jež jsou součástí Uherského Hradiště, královského města založeného v roce 1257 Přemyslem Otakarem II.

 • VINAŘSTVÍ SKOUPIL

  Tak jako vinohrady patří k jižní Moravě, tak i rodinná tradice a historie výroby vína Skoupilů je plně spjata s regionem Velkých Bílovic. Jejich víno, jehož kořeny révy vinné sahají až do poloviny 19. století, vyrábí s pečlivostí a vášní jim vlastní. Odměnou jejich vinic jsou pak zajímavá a mimořádná vína, o jejichž požitek z chuti se chtejí podělit.

 • VINAŘSTVÍ SPIELBERG

  Díky ekologickému pěstování révy a jejího zpracování využívající moderního systému řízeného kvašení, se daří produkovat přívlastková vína ve špičkové kvalitě. Ta jsou proto určena především pro gastronomii a do vinoték, ovšem s některými řadami se můžete setkat i v běžné obchodní síti.

 • VINAŘSTVÍ ŠTĚPÁNEK

  Rodinné vinařství z Mutěnic zpracovává výhradně moravské hrozny. Většina pochází ze Slovácka a část také pěstují na hektaru vlastních vinic. Ročně vyrobí vinařství Štěpánek 20 000 lahví lehce ovocných exkluzivních vín.

Zobrazeno 1 – 24 z 31 položek

Kategorie

Výrobci

Nejprodávanější produkty

Slevy

Články v blogu