Z technických důvodů bude provoz e-shopu od 24. 6. do 2. 7. omezen. Objednávky obdržené v tomto termínu budeme expedovat po 3. 7. Děkujeme za pochopení.

Vinařství Thaya v e-shopu Dejsivino.cz

Morava je mnoho let známá jako oblast s bohatou tradicí vinařství a výrobou kvalitních vín. Vína z této oblasti mají své jedinečné charakteristiky a jsou oblíbená jak mezi domácími, tak mezinárodními vinařskými znalci. Novým významným zástupcem do e-shopu Dejsivino.cz jsou vína z renomovaného vinařství Thaya z Havraníků.

Vinařství Thaya nabízí rozmanitý sortiment vín, která vynikají svou kvalitou a charakterem. Na e-shopu Dejsivino.cz naleznete širokou škálu jejich vín, od svěžích bílých vín, jako je Ryzlink rýnský, Sauvignon nebo Veltlínské zelené, po elegantní červená vína, jako je Frankovka nebo Zweigeltrebe. Každá láhev z Vinařství Thaya je svým způsobem unikátní a přináší skvělý zážitek pro vaše chuťové buňky. 

Technolog Jakub Smrčka nepochází z vinařské rodiny, k vínu měl blízko už od dětství. Nakonec tento vztah proměnil v celoživotní vášeň. Vystudoval Vinařství a vinohradnictví na Zahradnické fakultě Mendelovy univerzity a pracoval jako šéf výroby v jednom z největších vinařství v České republice. Rukama mu každoročně proteklo 3,5 milionu litrů vína.

Spolupráce mezi vinařstvím Thaya z Havraníků a e-shopem Dejsivino.cz znamená, že můžete mít tyto vynikající moravská vína přímo u vás doma. Stačí si u nás na Dejsivino.cz objednat své oblíbené lahve s víny Thaya! :)