Jaké výhody nabízí náš e-shop Dejsivino.cz?

Vážení milovníci dobrých vín,

vítáme vás na stránkách internetového obchodu Dejsivino.cz a gratulujeme, protože jste právě nalezli zdroj kvalitních vín! Specializujeme se na rodinná a menší vinařství z Moravy a Čech. Naleznete zde poctivá vína ze všech koutů naší republiky a mnoho vinařství, která jsou držiteli mnohých prestižních ocenění. Zaujme Vás i široká nabídka vín z celého světa.

Víme, co prodáváme, a proto máte záruku, že se do vaší skleničky dostane jen to nejlepší. Život je příliš krátký na to, abychom pili špatné víno. Pokud si nejste jisti, které víno je pro vás či konkrétní příležitost nejlepší, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Rádi vám s výběrem pomůžeme a vy budete mít jistotu, že jste vybrali správně.

Exkluzivně zastupujme internetový prodej pro rodinná vinařství: Vinařství Filip ŠebestaSalay WineryVinařství Hanka Fridrichová, Vinařství pod Pálavskými vrchy, Vinařství Tureček a MG Wine. Dále u nás naleznete také vína z Mendelovy univerzity a je nám velkou ctí zastřešovat jejich prodej. Nabízet malé vinaře nás baví! :)

JAKÉ VÝHODY NABÍZÍME?

MILOVNÍCI VÍNA – Z naší pestré nabídky si vybere zkušený znalec vín i ten, kdo přišel vínu na chuť teprve nedávno. Neváhejte nám napsat nebo zavolat, pokud potřebujete s výběrem poradit, rádi vám pomůžeme.

FIRMY, SPOLEČNOSTI – Lahev dobrého vína je perfektním dárkem nejen pro vaše obchodní partnery a klienty, ale také zaměstnance. Pomůžeme vám vybrat ideální víno pro každou příležitost a zajistíme degustaci přímo v sídle vaší společnosti, stejně jako vinný catering pro podnikové večírky či oslavy.

VINOTÉKY, RESTAURACE – Rychle a bezpečně doručíme kvalitní vína také do vaší provozovny kdekoliv ČR. V případě zájmu provedeme i analýzu vašeho vinného lístku a navrhneme vhodné úpravy.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ –  Jsme si jisti, že vám bude vaše víno doručeno v perfektním stavu. Pokud však bude vaše víno během dopravy rozbito nebo poškozeno, vrátíme vám peníze, nebo odešleme víno znovu v nejkratší možné době na naše náklady. Abyste mohli uplatnit záruku, musíte nám do 24 hodin od doručení vína zaslat e-mail s fotografiemi poškození. E-mail musí obsahovat číslo vaší objednávky a název produktu, který byl poškozen.My vínem žijeme, vy si ho vychutnejte!

S úctou,

KRI_6646 (Ing. Tomáš Pelikán – jednatel, enolog)        

mišák_1 (Ing. Michaela Lasotová – ovinena.cz, enolog)


Potřebujete pomoct nebo poradit s výběrem vín? Neváhejte nás kontaktovat! :)