Novinky

Chateau Lobkowicz Roudnice v e-shopu Dejsivino.cz

Vážení klienti,

novinkou v e-shopu je vinařství s dlouholetou tradicí. A když píšu dlouholetou, tak opravdu dlooooooouholetou! :)

Chateau Lobkowicz Roudnice ve středověkých sklepích roudnického zámku vyrábí víno již od roku 1603. Do dnešních dnů přetrvává vysoký podíl ruční práce, tradiční postupy i úcta k charakteru vín z nejsevernější vinařské podoblasti v Čechách.
Vína během posledních let získala na vinařských soutěžích četná ocenění. Velice si váží toho, že roudnické Svatovavřinecké bylo podáváno k hlavnímu chodu při státnickém setkání prezidenta Václava Havla a královny Alžběty II. v roce 1996.

E-shop Dejsivino.cz patří k jednomu z mála internetových obchodů, který má možnost tato úžasná vína z Chateau Lobkowicz Roudnice nabízet. Je to pro mě velká čest. Hlavní odrůdou a vlajkovou lidí vinařství je Sylvánské zelené. Ovšem mě nejvíce zaujalo Cuvée Sovice. Pokud hledáte sekt pro výjimečnou příležitost, určitě zvolte sekt Lobkowicz. Sekt z odrůdy Ryzlink rýnský je vyroben tradiční metodou kvašením v lahvi.

Přeji hodně příjemných zážitků a chvil při konzumaci těchto krásných vín!

Tomáš z Dejsivino.cz


 Firemní dárky na Vánoce vyřešíme za vás! :)

Vážení,

připravili jsme pro Vás nabídku firemních dárků. V této kategorii naleznete mnoho tipů na Vánoční dárky pro zaměstnance, kolegy, obchodní partnery i přátele. Můžete si vybrat od drobností až po velké sady se spoustou luxusních pochutin. Tyto dárky jsou určeny pro B2B partnery. U některých položek je nákup podmíněn minimálním odběrem. (viz. popis produktu)

Víno s ukerákem

Moravské víno inspirováno africkým kmene Zůlů
Přátelé a milovníci dobrých vín,

novinkou v našem e-shopu jsou vína z IWAYINI. Martin Zůl zhmotnil svou myšlenku, které předcházelo 28 let zkušenosti s vínařstvím a vínem. Od svých 10 let pomáhal tatínkovi ve vinařství, kde nasával zkušenosti, cit a postupy pro výrobu kvalitních vín. Vína IWAYINI jsou ukázkou toho, co miluje, co ho naplňuje, co mu dělá radost a jak realizuje jeho představy v oblasti vína.  Martinovo příjmení je "Zůl", netradiční příjmení, které má jeho rodina jako jediná v Česku. "IWAYINI" znamená v řeči afrického kmene Zůlů "Víno". Byla to jasná volba při hledání názvu pro vinařství.

Nechte se nalákat a objevte úžasná vína v Vinařství Iwayini.