Novinky

Nový ročník Salay Winery u Dejsivino.cz
Salay Winery e-shop Dejsivino

Jirka a Marek ze SALAY Winery jsou nejen velcí pohodáři, ale ještě se jim daří vyrábět skvělá vína. Už dávno se posunuli z vinařství lokálního významu. Loni jsme jejich Ryzlink vlašský a Cabernet Sauvignon dodávali do několika firem a dobře jsme udělali - zavládlo nadšení.
Jsem rád, že spolupráce pokračuje i letos a můžeme oznámit prodej nového ročníku u nás na Dejsivino.cz. Nejen vína, ale i sekty ze Salay Winery jsme s Ovinena.cz hodnotili hodně vysoko – bit.ly/43kFi1P
Kdo si chce začátek léta nastartovat skvělým vínem, tak si radost může udělat radost u nás v e-shopu Dejsivino.cz 🙂
👉 Vína v e-shopu: bit.ly/3WspEiI
Vinařství Thaya v e-shopu Dejsivino.cz

Morava je mnoho let známá jako oblast s bohatou tradicí vinařství a výrobou kvalitních vín. Vína z této oblasti mají své jedinečné charakteristiky a jsou oblíbená jak mezi domácími, tak mezinárodními vinařskými znalci. Novým významným zástupcem do e-shopu Dejsivino.cz jsou vína z renomovaného vinařství Thaya z Havraníků.

Vinařství Thaya nabízí rozmanitý sortiment vín, která vynikají svou kvalitou a charakterem. Na e-shopu Dejsivino.cz naleznete širokou škálu jejich vín, od svěžích bílých vín, jako je Ryzlink rýnský, Sauvignon nebo Veltlínské zelené, po elegantní červená vína, jako je Frankovka nebo Zweigeltrebe. Každá láhev z Vinařství Thaya je svým způsobem unikátní a přináší skvělý zážitek pro vaše chuťové buňky. 

Technolog Jakub Smrčka nepochází z vinařské rodiny, k vínu měl blízko už od dětství. Nakonec tento vztah proměnil v celoživotní vášeň. Vystudoval Vinařství a vinohradnictví na Zahradnické fakultě Mendelovy univerzity a pracoval jako šéf výroby v jednom z největších vinařství v České republice. Rukama mu každoročně proteklo 3,5 milionu litrů vína.

Spolupráce mezi vinařstvím Thaya z Havraníků a e-shopem Dejsivino.cz znamená, že můžete mít tyto vynikající moravská vína přímo u vás doma. Stačí si u nás na Dejsivino.cz objednat své oblíbené lahve s víny Thaya! :)

Nové výdejní místo na Praze 4 (Family Flowers)

Pro klienty z Modřan a okolí jsme domluvili možnost odběru v prodejně květin Family Flowers. Můžete si zde vyzvednout nejen víno, ale rovnou koupit krásnou kytku. 

Family Flower sídlí na adrese Branická 18, Praha 4 - Modřany. Otvírací doba je od pondělí do soboty (8-19 hodin) i v neděli (9-19 hodin).

Pozor! Minimální hodnota objednávky pro dopravu zdarma je 500 Kč.

Platbu je nutné realizovat převodem (na účet: 5125128/5500) nebo platbou kartou na e-shopu před vyzvednutím vín. 

Nové výdejní místo na Praze 8 (Bufáček Karlín)

Obyvatelé Karlína a pracovníci v blízkých kancelářích zbystřete! Domluvili jsme pro vás nové výdejní místo v krásné prodejně BUFÁČEK.COM :)
 
Zde si můžete víno nejen vyzvednout, ale rovnou si k nim koupit i mnoho zajímavých dobrot z domácího řeznictví ČEJKA! Tedy win-win situace!

Bufáček najdete na adrese Vítkova 30, Praha 8 – Karlín a otevírací doba je od pondělí do pátku (11 - 19:30 hodin).

Pozor! Platbu je nutné realizovat převodem (na účet: 5125128/5500) nebo platbou kartou na e-shopu před vyzvednutím vín.

ARTE VINI v e-shopu Dejsivino.cz
Nově u nás naleznete vína z produkce Arte Vini. Arte Vini vyrábí vína moderního stylu, která navazují na to nejlepší z moravských vinařských tradic. Všechna vína důsledně respektují terroir jednotlivých vinařských poloh, ze kterých pocházejí nejušlechtilejší hrozny z vlastních viničních tratí v oblasti Velkých Pavlovic.
Zpracovávají hrozny z vyhlášených viničních tratí na Znojemsku, kde již více jak 10 let spolupracuj s místními pěstiteli. Dlouhodobým cílem je produkovat vína, která přinášejí radost a příjemné zážitky.

Vína jsme loni s Ovinena.cz prezentovali ve videu, které vám pomůže s případným výběrem. ;)
 
Nové výdejní místo na Praze 4 (areál SAPA - Master Vietnam)

Díky úzké spolupráci se společnosti Master Vietnam můžeme klientům nabídnout nové výdejní místo na Praze 4 v areálu SAPA.

Velkou výhodu vidíme v otvírací době, která je po celý týden a to včetně víkendů. Vína si lze v Master Vietnam vyzvednou každý den (Po-Ne) od 10 -17 hodin! :) 

Do navigace zadejte "Master Vietnam" - kontaktní osoba: Lucie Pštrosová (770 607 707). Závozy na výdejní místo probíhají ve čtvrtek.

Pozor! Platbu je nutné realizovat převodem (na účet: 5125128/5500) nebo platbou kartou na e-shopu před vyzvednutím vín.

Master Vietnam
(Výdejní místo Master Vietnam v areálu SAPA)

Chateau Lobkowicz Roudnice v e-shopu Dejsivino.cz

Vážení klienti,

novinkou v e-shopu je vinařství s dlouholetou tradicí. A když píšu dlouholetou, tak opravdu dlooooooouholetou! :)

Chateau Lobkowicz Roudnice ve středověkých sklepích roudnického zámku vyrábí víno již od roku 1603. Do dnešních dnů přetrvává vysoký podíl ruční práce, tradiční postupy i úcta k charakteru vín z nejsevernější vinařské podoblasti v Čechách.
Vína během posledních let získala na vinařských soutěžích četná ocenění. Velice si váží toho, že roudnické Svatovavřinecké bylo podáváno k hlavnímu chodu při státnickém setkání prezidenta Václava Havla a královny Alžběty II. v roce 1996.

E-shop Dejsivino.cz patří k jednomu z mála internetových obchodů, který má možnost tato úžasná vína z Chateau Lobkowicz Roudnice nabízet. Je to pro mě velká čest. Hlavní odrůdou a vlajkovou lidí vinařství je Sylvánské zelené. Ovšem mě nejvíce zaujalo Cuvée Sovice. Pokud hledáte sekt pro výjimečnou příležitost, určitě zvolte sekt Lobkowicz. Sekt z odrůdy Ryzlink rýnský je vyroben tradiční metodou kvašením v lahvi.

Přeji hodně příjemných zážitků a chvil při konzumaci těchto krásných vín!

Tomáš z Dejsivino.cz


 Moravské víno inspirováno africkým kmene Zůlů
Přátelé a milovníci dobrých vín,

novinkou v našem e-shopu jsou vína z IWAYINI. Martin Zůl zhmotnil svou myšlenku, které předcházelo 28 let zkušenosti s vínařstvím a vínem. Od svých 10 let pomáhal tatínkovi ve vinařství, kde nasával zkušenosti, cit a postupy pro výrobu kvalitních vín. Vína IWAYINI jsou ukázkou toho, co miluje, co ho naplňuje, co mu dělá radost a jak realizuje jeho představy v oblasti vína.  Martinovo příjmení je "Zůl", netradiční příjmení, které má jeho rodina jako jediná v Česku. "IWAYINI" znamená v řeči afrického kmene Zůlů "Víno". Byla to jasná volba při hledání názvu pro vinařství.

Nechte se nalákat a objevte úžasná vína v Vinařství Iwayini.