Způsoby doručení vín

1) Osobní odběr ve skladu: 

Less Mess Storage, Argentinská 516/40, Praha 7 - Holešovice, 170 00

Otevírací doba je:
pondělí až pátek: 8-18 hodin
sobota: 10-16 hodin
neděle a svátky: ZAVŘENO

Platbu je nutné realizovat převodem na účet 5125128/5500 nebo platbou kartou na e-shopu před vyzvednutím vín.
Recepční ve skladu nedisponuje hotovostí!

 

2) Zásilkovna

Jako základní údaj na výdejním místě Zásilkovny uvádíte ID číslo zásilky. Toto číslo obdržíte zprávou (mail nebo SMS) zároveň s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí.

A dále

  • pokud součástí převzetí je platba za zboží v hotovosti nebo platební kartou, již nepotřebujete žádný další údaj ani doklad, zásilka Vám bude vydána po provedení platby
  • pokud se jedná o vyzvednutí již předem zaplaceného zboží, přebírající se prokáže vlastním osobním dokladem (OP, ŘP, pas)
  • u zásilek zaslaných se statutem „Na heslo“, postačí znalost čísla ID a uvedeného hesla, které obdržíte od svého odesilatele

Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky (zástupce se prokáže pouze vlastním OP).


3) Kurýrní službou po Praze

Po Praze Vám vína doručí náš dopravce, nebo smluvená kurýrní služba. Kurýr doručuje i zásilky na dobírku a při předávání zásilky vyinkasuje příslušnou hotovost podle dokladů k zásilce přiložených.

4) Messenger

Řidič doručí Vaše vína kamkoliv po ČR na Vámi uvedenou adresu. Jste-li většinu dne v práci, zadejte nám adresu vyzvednutí do práce. Díky tomu pro Vás bude vše rychlejší a jednodušší. Vyzvednutí zásilek probíhá v pracovních hodinách tj. 8:00 - 17:00 hodin. Kurýr doručuje i zásilky na dobírku a při předávání zásilky vyinkasuje příslušnou hotovost podle dokladů k zásilce přiložených.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení