Způsoby doručení vín

1) Osobní odběr ve skladu: 

Less Mess Storage, Argentinská 516/40, Praha 7 - Holešovice, 170 00

Otevírací doba je:
pondělí až sobota: 9 -17 hodin
neděle a svátky: ZAVŘENO

Platbu je nutné realizovat převodem na účet 5125128/5500 nebo platbou kartou na e-shopu před vyzvednutím vín.
Recepční ve skladu nedisponuje hotovostí!

 

2) Zásilkovna

Jako základní údaj na výdejním místě Zásilkovny uvádíte ID číslo zásilky. Toto číslo obdržíte zprávou (mail nebo SMS) zároveň s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí.

A dále

  • pokud součástí převzetí je platba za zboží v hotovosti nebo platební kartou, již nepotřebujete žádný další údaj ani doklad, zásilka Vám bude vydána po provedení platby
  • pokud se jedná o vyzvednutí již předem zaplaceného zboží, přebírající se prokáže vlastním osobním dokladem (OP, ŘP, pas)
  • u zásilek zaslaných se statutem „Na heslo“, postačí znalost čísla ID a uvedeného hesla, které obdržíte od svého odesilatele

Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky (zástupce se prokáže pouze vlastním OP).


3) Rozvoz po Praze zdarma

Po Praze Vám vína doručí osobně pan majitel e-shopu, nebo smluvená kurýrní služba v předem domluvené hodině. Zásilky doručujeme i na dobírku a při předávání zásilky vyinkasuje příslušnou hotovost podle dokladů k zásilce přiložených. Mějte prosím hotovost připravenou přesně! :)


4) Messenger

Řidič doručí Vaše vína kamkoliv po ČR na Vámi uvedenou adresu. Jste-li většinu dne v práci, zadejte nám adresu vyzvednutí do práce. Díky tomu pro Vás bude vše rychlejší a jednodušší. Vyzvednutí zásilek probíhá v pracovních hodinách tj. 8:00 - 17:00 hodin. Kurýr doručuje i zásilky na dobírku a při předávání zásilky vyinkasuje příslušnou hotovost podle dokladů k zásilce přiložených.