Z technických důvodů bude provoz e-shopu od 24. 6. do 2. 7. omezen. Objednávky obdržené v tomto termínu budeme expedovat po 3. 7. Děkujeme za pochopení.

HOPE ESTATE

hope-estate

Hope Estate má ideální polohu v srdci Pokolbinu, což je vinářská oblast v Hunter Valley. Zdejší rodinný podnik vlastní a provozuje aktivní vinařství, pivovar a lihovar. Kromě toho je Hope Estate také domovem největšího australského venkovního vinařského koncertního amfiteátru, který každou koncertní sezónu přivítá řadu legendárních umělců.

Hope Estate je oddáno výrobě vynikajících vín a silně věří v pěstování odrůdových hroznů přímo na svém statku. Toto přesvědčení vedlo k otevření Hope Brewery v roce 2014, kde začala vznikat řada unikátních piv, která jsou snadno rozpoznatelná díky svým černým plechovkám a designu zesilovačů - to je naše pocta Hopeově vášni pro hudbu. Od té uspokojují chuť zákazníků novými pivy různých stylů, včetně NEIPA, sours, oceněných stoutů a dokonce i nejsilnější australské IPA.

2 položek celkem
Hope Estate Western Australia The Cracker 2018
468 Kč

Barva červená s rubínovými odlesky, intenzivní aroma přezrálého ovoce, v chuti plné s krásnými hladkými taniny, na patře s tóny ostružin, rybízu a ovocnou sladkostí.

+ další
2247/SUC
HOPE ESTATE, SHIRAZ THE RIPPER, SUCHÉ, 0,75 L
468 Kč

Shiraz rubínové barvy. Víno má intenzivní ovocné aroma. Chuť je plná a dlouhotrvající. Dominují v ní tóny čokolády, višní, zralých švestek a muškátového oříšku. Krásně uhlazené...

+ další
2244/SUC

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem