BELLUSSI

Sídlo rodinné vinařské společnosti Bellussi se nachází v hlavním městě Prosecca ve Valdobbiadene. Vinařství získal v roce 1993 Enrico Martellozzo, jehož cílem je oživit značku a společně se svými partnery a agenty propagovat výrobky Bellussi nejen v Itálii, ale i v zahraničí. Vinařství má roční kapacitu kolem 2 milionů lahví, vinná réva používaná pro produkci je pouze z oblasti Valdobbiadene a z vlastních hroznů z oblasti Lombardie. Znalosti enologa a moderní technologie používané ve vinařství umožňují dosáhnout skvělého výsledného produktu. Pouze vybraná Prosecca z Valdobbiadene vyráběná tradiční metodou se mohou pyšnit nejvyšším apelačním označením DOCG


3 položek celkem
BELLUSSI, PROSECCO, BRUT, 0,75 L
375 Kč

Prosecco s pěknou světlou barvou se zelenými odlesky, příjemnou hedvábnou strukturou, vyrovnanou vůní po citrusovém a lesním ovoci.

+ další
1510/BRU
bellussi prosecco extra dry 1
399 Kč

Prosecco s pěknou žlutou barvou se zlatými odlesky, příjemnou hedvábnou strukturou, vyrovnanou vůní po citrusovém ovoci a květinové louce. 

+ další
1507/EXT
BELLUSSI, CUVÉE PRESTIGE, BRUT, 0,75 L
420 Kč

Prosecco s pěknou, pevnou strukturou, vyrovnanou vůní. Barva vína je lehce narůžovělá až našedlá, střední perlení, delší dochuť.

+ další
1513/BRU

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem