BREAD & BUTTER

BB_LindaTrotta_1-1

KLASICKÉ ODRŮDY Z KALIFORNIE

Vinařství Bread & Butter je producentem klasických kalifornských vín pro každodenní příležitost. Vinařství se specializuje pouze na odrůdy typické pro Kalifornii Z modrých odrůd je to Cabernet Sauvignon a Rulandské modré. Z bílých odrůd je to Chardonnay a Sauvignon blanc.

Název Bread & Butter je spojení dvou potěšení, obvykle momentů, které milujete. Je to signál, že máte na chvilku zastavit, oddechnout si, přečíst si dobrou knížku, setkat se s blízkými přáteli, dát si dobré jídlo. Je to velmi jednoduché. A vína Bread & Butter Vám budou v těchto momentech skvělým společníkem.

VINAŘKA LINDA TROTTA

Vinařka Linda Trotta věří, že: "Dobré víno je to, které máte rádi." Během 30 leté kariéry nasbírala vinařské zkušenosti na čtyřech různých kontinentech. Proto ví, jak vyrábět dobrá, poctivá a lahodná vína, která mají lidé rádi. Linda ve vinařství vede vše a všechny a to i včetně prodeje limitovaných šarží vín.

Před nástupem do Bread & Butter zastávala Linda funkce "Head Winemaker" a "Directot of Winemaking" v prestižních vinařstvích Jamieson Ranch Vineyards, Swiftwater Cellars a Gundlach Bundschu Winery. V roce 2018 získala Linda ocenění "Nejlepší vinařka roku" v časopise North Bay Business Journal v Napa Valley.

Linda je rodačkou z Jižní Kalifornie, kde získala tituly v oboru Enologie na UC Davis. Angažuje se a zastává vedoucí roli v organizacích, které se zasazují o rozvoj kariéry žen ve víně a vinařství.

On–line prezentaci vín z Kalifornie si můžete poslechnout na našem YouTube kanále ZDE:
kalifornska vina

3 položek celkem
BREAD & BUTTER, CABERNET SAUVIGNON 2019, SUCHÉ, 0,75 L
390 Kč

Krásně nazrálý a robustní Cabernet Sauvignon. 

+ další
1426/SUC
BREAD & BUTTER, CHARDONNAY 2020, SUCHÉ, 0,75 L
390 Kč

Komplexní Chardonnay, které je plné, ale svěží, bohaté, ale osvěžující. 

+ další
1432/SUC
BREAD & BUTTER, SAUVIGNON BLANC 2019, SUCHÉ, 0,75 L
390 Kč

Výrazný Sauvignon Blanc září jasnými vůněmi citronové kůry a nádechem tropického ovoce. 

+ další
1435/SUC

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem