Vinařství Iwayini

2 položek celkem
Iwayini pinot noir 2021 suche zemské 0,75 l
450 Kč

Rulandské modré s tóny sušeného ovoce, čokolády a jemným kouřovým aroma.

+ další
1882/SUC
VINAŘSTVÍ IWAYINI, CABERNET MORAVIA 2021, SUCHÉ, 0,75 L
250 Kč

Cabernet Moravia je suché víno s tóny černého rybízu, ušlechtilého dřeva a nádechem čokolády.   

+ další
1405/SUC

Martin Zůl zhmotnil svou myšlenku, které předcházelo 28 let zkušenosti s vínařstvím a vínem. Od svých 10 let pomáhal tatínkovi ve vinařství, kde nasával zkušenosti, cit a postupy pro výrobu kvalitních vín. Vinařství IWAYINI je ukázkou toho, co miluje, co ho naplňuje, co mu dělá radost a jak realizuje jeho představy v oblasti vína.

Martinovo příjmení je Zůl, netradiční příjmení, které má jeho rodina jako jediná v Česku. "IWAYINI" znamená v řeči afrického kmene Zulu "Víno". Byla to jasná volba při hledání názvu pro vinařství. 

Vinařství IWAYINI odráží filosofii života zakladatele. Vína harmonická, svěží, plná a hlavně stvořena pro vnesení radosti do života. Díky tomu, že se produkce jednotlivých šarží se pohybuje okolo tisíce lahví, má Martin dostatek času dohlédnout na maximální kvalitu každé jedné lahve. Vinařství IWAYINI Vás zaujme symboly na etiketách, které charakterizují naději, lásku a adaptibilitu. Tyto symboly určují příležitost, ke které se dané víno hodí. Jestli je víno vhodné jako dárek obchodnímu partnerovi, nebo si ho vychutnáte s partnerem či partnerkou.

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1999 Kč
Široká nabídka
Široká nabídka
tuzemských i zahraničních vín
Telefonicky poradíme
Telefonicky poradíme
721 434 181
Vína od malých vinařů
Vína od malých vinařů
která jinde neseženete