FASCINO, PROSECCO BIO, SUCHÉ, 0,75 L

235 Kč
Na dotaz
Varianta

Prosecco je příjemně svěží a harmonické. Kyselost a tělo jsou dokonale vyvážené.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1999 Kč
Široká nabídka
Široká nabídka
tuzemských i zahraničních vín
Telefonicky poradíme
Telefonicky poradíme
721 434 181
Vína od malých vinařů
Vína od malých vinařů
která jinde neseženete

Detailní popis produktu

Prosecco vám nabídne jemné a světlá perlení. Delikátní krémová pěna, světle světle žlutá barva. Jemný a komplexní buket s ovocnými tóny, které připomínají broskev, zelené jablko a citron. Květinové tóny akácie a růže v kombinaci s lehkým, kořeněným středomořským buketem.  Svěží a lehká chuť, s vyváženou kyselinkou a tělem; harmonické s dlouhou perzistencí.

Odrůda:
 Glera
Typ: Frizzante
Oblast: Italie - Veneto Region, kopce v okolí Treviso. 
Podnebí: Mírné podnebí, zmírněné Jaderským mořem; pohoří Alpy chrání před severními větry. Zimy jsou chladné a vlhké, léta horká a dusná s průměrnými výkyvy teplot.
Sklizeň: druhá polovin září

Obsah alkoholu: 11 % obj. 

INSPIRACE: Síla přitažlivosti a svádění; stejně jako drobné bublinky ve sklenici během večírků a oslav.
SPOTŘEBITELSKÝ SEGMENT: Zvědaví a veselí lidé, kteří umí využít každé příležitost k zábavě a pobavení, aniž by přehlíželi důležitost kvalitu. Umí si vybrat ekologický produkt ve skutečnosti znamená uvědomit si, že pít zdravě je synonymem dobrého pocitu.
ZNAČKA: Výrazný odkaz na fascinující techniky používané pro Prosecco DOC, na kouzlo míst, kde se vyrábí, a na to, že se v tomto regionu nachází
původ Prosecca. V neposlední řadě odkaz na ekologickou identitu tohoto vína. Systém výroby zaručuje větší respekt k životnímu prostředí.
DESIGN: Vintage, stejně jako módní slovo používané v módním průmyslu; Řetězce otáčející se vzhůru, stejně jako bublinky ve sklenici, mu dodávají zvláštní svěží nádech.
STYL VÍNA: Příjemně svěží a harmonické. Kyselost a tělo jsou dokonale vyvážené.

Párování s jídlem: Ideální jako aperitiv, je to perfektní nápoj k horsd'oeuvres a delikátním prvním jídlům a předkrmům. Skvěle se hodí také k rybám.

V průběhu staletí bylo víno v kulturách, kde se vyskytovala vinná réva, nápojem prvořadého významu. Jeho význam spolu s jeho kouzlem a fascinací vždy silně ovlivňoval společenský, kulturní, náboženský a tradiční život lidí. V moderní době například fascinace, kterou mají bublinky při oslavách svátků a výročí. Značka FASCINO odkazuje na kouzlo metody výroby organického Prosecca DOC, na kouzlo místa, kde se Prosecco DOC vyrábí, a v neposlední řadě na jeho organickou identitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prosecco a šumivá vína z Itálie
Barva: Šumivé a perlivé víno
Přívlastek: DOC
Cukernatost: Suché
Objem: 0,75 L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.