Rodinné vinařství Fridrich

Rodinné vinařství Fridrich máme tu čest zastupovat exkluzivně a zastřešujeme internetový prodej vín od Fridrichů z Vracova. Malé rodinné vinařství, které se zabývá výrobou vína již po tři generace. Vyrábí víno jakostní, především přívlastkové jen z vlastní produkce hroznů.  Za vinařstvím stojí mladá a talentovaná vinařka Hanka Fridrichová, které plynule převzala po svém tatínkovi. Hanka klade velký důraz na kvalitu vín. Ví, že víno potřebuje čas a ráda ho vínům poskytuje. Nebojí se vína nechat dlouho zrát jak v sudech i v lahvích. Proto se daří Hance vyrábět krásně nazrálé Ryzlinky a Sauvignony. Podobně jako její strýc, vinař Filip Šebesta, i Hanka experimentuje s kupážováním vín. Hančina Cuvée patří k těm nejlepším, která v e–shopu máme. Bohužel jsou vždy rychle vyprodaná.

Vinohrady se nachází v malebné obci Vracov na jižních svazích chřibské pahorkatiny. Obec Vracov patří do oblastí Morava, podoblasti slovácká. Rozloha vinic činí cca 3 ha. Část jejich vinohradů je na hlinitopísčitých půdách a část na jílovitých.

Je nám velkou ctí, že jsme výhradní internetový prodejce vín z Vinařství Fridrich. Vína z Vinařství Fridrich se snažíme mít neustále skladem, aby byla rychle u vás.

2 položek celkem
Vinařství Fridrich, Chardonnay, pozdní sběr, polosladké
Výprodej
265 Kč

Chardonnay zlatavé barvy a kořenité vůně. V plné chuti vína se nacházejí tóny medu a tropického ovoce.

+ další
85/POL
VINAŘSTVÍ FRIDRICH, RULANDSKÉ ŠEDÉ 2019, POZDNÍ SBĚR, POLOSUCHÉ, 0,75 L
Výprodej
250 Kč

Rulandské šedé je harmonické víno. Dochuť s příjemnou kyselinkou.

+ další
82/POZ
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1999 Kč
Široká nabídka
Široká nabídka
tuzemských i zahraničních vín
Telefonicky poradíme
Telefonicky poradíme
721 434 181
Vína od malých vinařů
Vína od malých vinařů
která jinde neseženete