Z technických důvodů bude provoz e-shopu od 24. 6. do 2. 7. omezen. Objednávky obdržené v tomto termínu budeme expedovat po 3. 7. Děkujeme za pochopení.

Vinařství Šebesta Filip

Největší sympaťák a favorit našeho e-shopu! Filip je je skvělý vinař z Vracova u Kyjova. Sprvní víno nalahvoval v roce 2015. Vše začalo, když se děda rozhodl předat svůj nejstarší vinohrad vnukovi. Filip Šebesta je pokračovatelem již čtvrté generace v této vinařské rodině. S výrobou vína začal praděda pro svou vlastní spotřebu. Děda Josef již začal víno nabízet zákazníkům a založil Vinařství Fridrich Vracov. Jeho syn Zdeněk zmodernizoval výrobu a zapracoval na prestižnosti vinařství. Filip Šebesta si v této vinařské rodině vytváří svou vlastní kolekci vín pod svým jménem s etiketou kroje z Vracova. Slovácká obec Vracov se může pyšnit největším počtem krojovaných v republice. Tento folklór a veselí se pak promítá i do zdejších vín. Zkušenosti tedy čerpá z tradic a znalostí předků. Jeho příbuznou je také skvělá mladá vinařka Hanka Fridrichová, kterou v e-shopu exkluzivně zastupujeme. Je to rodina skvělých vinařů a láska k vínu se zde dědí z generace na generaci.

7 položek celkem
Vinařství Šebesta Filip Zemské víno Hibernal Sauvignon
Novinka
250 Kč

Podmanivá intenzivní vůně černého bezu, černého rybízu a josty. Angreštová chuť je plná a šťavnatá. 

+ další
109/POZ
VINAŘSTVÍ ŠEBESTA, TRAMÍN ČERVENÝ 2021, POLOSLADKÉ, 0,75 L
250 Kč

Tramín naprosto ovládá výrazná květinová vůně čajové růže. Chuť je příjemně nasládlá plná čerstvě nasbíraných lesních jahod.

+ další
115/POZ
Vinařství Šebesta Filip zemské víno Chardonnay Rulandské bílé
Novinka
250 Kč

Vůně tohoto Cuvée výrazně ovlivňuje Chardonnay po tropickém ovoci. V závěru přebírá otěže Rulanda s vůní hrušky. Chuť je plná harmonická krásně zakulacená.

+ další
121/POL
VINAŘSTVÍ ŠEBESTA, RULANDSKÉ/RULANDSKÉ2021, POLOSLADKÉ, 0,75 L
Novinka
250 Kč

Citrusová vůně přechází do chlebovinky, medu a sušených rozinek. Chuť je expresivně plná, zakulacená vyšším alkoholem.  

+ další
106/VYB
VINAŘSTVÍ ŠEBESTA, RYZLINK/SYLVÁNSKÉ 2021,POLOSUCHÉ, 0,75 L
Novinka Tip
250 Kč

Léty prověřené Cuvée Rýňáku a Sylvánu dalo opět vzniknout nádhernému vínu s širokou vůní medového propolisu, sušenými květinami a čerstvě rozkvetlým lipovým květem.

+ další
118/POZ
VINAŘSTVÍ ŠEBESTA, VELTLÍNSKÉ ZELENÉ 2021 FRIZZANTE, POLOSLADKÉ, 0,75 L
250 Kč

Lehce pitelné víno s převládají vůní lipového květu. V chuti nás osvěží žlutý meloun s limetkou. Ideální Veltlín na celovečerní popíjení.

+ další
124/POZ
VINAŘSTVÍ ŠEBESTA, SAVILON 2021, SUCHÉ, 0,75 L
Tip
250 Kč

Bohatá vůně navnadí květinovým nádechem růží a rozkvetlého černého bezu. Po třetím nadechnutí přechází do vyzrálých broskví.

+ další
103/POZ
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1999 Kč
Široká nabídka
Široká nabídka
tuzemských i zahraničních vín
Telefonicky poradíme
Telefonicky poradíme
721 434 181
Vína od malých vinařů
Vína od malých vinařů
která jinde neseženete