Vinařství pod Pálavskými vrchy

Vinice zabírají 2 hektary, konkrétně na tratích Maliny a u Rybníčka. Zaměřují se na pěstování typických odrůd pro Pálavskou oblast, mezi něž patří Tramín červený, Pálava, Ryzlink rýnský, Ryzlink Vlašský, Zweigeltrebe, Rulandské modré, Neuburg a Veltlínské Zelené.

Celý proces vinohradnictví a vinařství zvládají šetrně a s láskou. Až 90 % prací provádějí ručně, včetně ručního sběru hroznů. Následné zpracování hroznů a tekutin probíhá s ohledem na moderní technologie.

Vína zrají ve vinném sklepě, který je starý přibližně 100 let, a v dřevěných sudech vyrobených z akátového dřeva. Roční produkce v lahvích činí přibližně 10 000 lahví. Vinařství  pod Pálavskými vrchy nabízí široký sortiment, zahrnující bílá, červená, růžová a perlivá vína.

4 položek celkem
Vinařství pod Pálavskými vrchy Jonáš & Holec, Tramín červený, suché, zemské víno, 075 l
Novinka
250 Kč

Tramín červený se vyznačuje intenzivními květinovými tóny, zejména růží a jasmínu. Vůně doplňují ovocné nuance. Odráží bohatou a harmonickou aromatickou paletu s lehkým...

+ další
2370/SUC/ZEM
Vinařství pod Pálavskými vrchy Jonáš & Holec, Ryzlink vlašský, suché, zemské víno, 075 l
Novinka
250 Kč

Subtilní doteky medu a minerálních prvků přidávají vínu na eleganci a komplexitě, zatímco osvěžující kyselina podporuje dlouhý a harmonický závěr.

+ další
2379/SUC/ZEM
Vinařství pod Pálavskými vrchy Jonáš & Holec, Sauvignon, suché, zemské víno, 075 l
Novinka
250 Kč

Výrazný, svěží a aromatický Sauvignon. Dominují tóny grapefruitu, limetky a zeleného bezu. Vůně je svěží, s nádechem bylin a jemným minerálním charakterem, což dodává vínu...

+ další
2376/SUC/ZEM
Vinařství pod Pálavskými vrchy Jonáš & Holec, Veltlin & Neuburg, suché, zemské víno, 075 l
Novinka
250 Kč

Cuvée Veltlín a Neuburské je harmonie odrůd v láhvi. Krásné víno s osvěžující kyselinkou, tóny citrusů a jemným minerálním závěrem.

+ další
2373/SUC/ZEM
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1999 Kč
Široká nabídka
Široká nabídka
tuzemských i zahraničních vín
Telefonicky poradíme
Telefonicky poradíme
721 434 181
Vína od malých vinařů
Vína od malých vinařů
která jinde neseženete