Vinařství Fridrichová Hanka


Vinařství Fridrich máme tu čest zastupovat exkluzivně a zastřešujeme internetový prodej vín od Fridrichů z Vracova. Malé rodinné vinařství, které se zabývá výrobou vína již po tři generace. Vyrábí víno jakostní, především přívlastkové jen z vlastní produkce hroznů.  Za vinařstvím stojí mladá a talentovaná vinařka Hanka Fridrichová, které plynule převzala po svém tatínkovi. Hanka klade velký důraz na kvalitu vín. Ví, že víno potřebuje čas a ráda ho vínům poskytuje. Nebojí se vína nechat dlouho zrát jak v sudech i v lahvích. Proto se daří Hance vyrábět krásně nazrálé Ryzlinky a Sauvignony. Podobně jako její bratranec, vinař Filip Šebesta, i Hanka experimentuje s kupážováním vín. Hančina Cuvée patří k těm nejlepším, která v e–shopu máme. Bohužel jsou vždy rychle vyprodaná.

Vinohrady se nachází v malebné obci Vracov na jižních svazích chřibské pahorkatiny. Obec Vracov patří do oblastí Morava, podoblasti slovácká. Rozloha vinic činí cca 3 ha. Část jejich vinohradů je na hlinitopísčitých půdách a část na jílovitých.

Je nám velkou ctí, že jsme výhradní internetový prodejce vín z Vinařství Fridrich. Vína z Vinařství Fridrich se snažíme mít neustále skladem, aby byla rychle u vás.

3 položek celkem
VINAŘSTVÍ FRIDRICH, RULANDSKÉ ŠEDÉ 2019, POZDNÍ SBĚR, POLOSUCHÉ, 0,75 L
220 Kč

Rulandské šedé je harmonické víno. Dochuť s příjemnou kyselinkou.

+ další
82/POZ
Vinařství Fridrich, Rulandské šedé, výběr z hroznů, polosladké
250 Kč

Jemné Rulandské šedé je víno výrazné ovocné vůně a svěží chuti. 

+ další
94/POL
VINAŘSTVÍ FRIDRICH, RYZLINK RÝNSKÝ 2018, POLOSLADKÉ, 0,75 L
250 Kč

Harmonický Ryzlink rýnský s jemnou vůní a chutí ovocných plodů.

+ další
88/VYB
<b>Doprava zdarma</b>
Doprava zdarma
při objednání nad 1999 Kč
<b>Široká nabídka</b>
Široká nabídka
tuzemských i zahraničních vín
<b>Telefonicky poradíme</b>
Telefonicky poradíme
721 434 181
<b>Vína od malých vinařů</b>
Vína od malých vinařů
která jinde neseženete