Neohodnoceno

VINAŘSTVÍ SPIELBERG, MUŠKÁT MORAVSKÝ 2019, KABINETNÍ, SUCHÉ, 0,75 L

Muškát moravský 2019 si vás získá typickou muškátovou vůní s tóny čerstvé citrónové kůry, limet s harmonickou chutí, ve které dominují citrusy s lehkou kořenitostí a příjemným minerálním dozněním. To vše nabízí náš muškát, který svým charakterem vybízí k dalšímu napití.

Skladem (1 ks)
Kód: 751
110 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1999 Kč
Široká nabídka
Široká nabídka
tuzemských i zahraničních vín
Telefonicky poradíme
Telefonicky poradíme
721 434 181
Vína od malých vinařů
Vína od malých vinařů
která jinde neseženete

Zbytkový cukr: 1,8 g/l
Kyseliny: 5,4 g/l
Alkohol: 12%
Objem: 0,75 l
Vinice: Klášovky

OCENĚNÍ: Bronze Medal - Decanter World Wine Awards 2020


Vinice – KLÁŠOVKY
Viniční trať – NOVÉ HORY

v okolí vinice Klášovky je známo osídlení již ze 14 století, kde se v blízkém okolí nacházel později zaniklý hrad Klášov. V současnosti se v okolí nachází pouze stejnojmenný rybník. Vinice je složena ze tří tabulí. Na spodní tabuli v rovinaté části najdeme těžší hlinito-jílovitou půdu, na které je vysazen Müller Thurgau. Ve středním nejprudším svahu se vyhřívá náš Pinot Blanc z Freiburských a Geisenheimských klonů a v pravém klínu vinice je vysázen Muškát moravský. V horní část Klášova je dominantě pěstována odrůda Chardonnay, pouze z části je zde vysazen Sylván zelený a Ryzlink rýnský. Trať je otevřena do širokého kraje a nabízí překrásný výhled do svého okolí, kvůli tomu se ale často musí vyrovnat s vanoucími větry ze všech světových stran

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení