BODEGA DANIEL RAMOS

VÍNO ZAMĚŘENÉ NA TERROIR

Vysoko v horách Gredos využívá Daniel Ramos odrůdy Garnacha a Albillo Real, které kombinuje se starými způsoby vinařství. Tento vinař se narodil v Aussie a kamarádi mu přezdívají "Kapi" (El Capitan). Vyzařuje z něj tiché a hluboké nadšení pro svou vlast a rozmanitost terroiru. Vína vyrábí s minimálními zásahy. Dokáže dát svým Grenacham velkou strukturu chuti a velkou mohutnost.

Jeho starobylé vinice Albillo Real jsou jedinečné pro svou bohatost a sílu. U své odrůdy Garnacha dosahuje pozoruhodné vyzrálosti hroznů v kombinaci s přirozenou kyselostí suroviny. Proto nemusí při výrobě vín provádět žádné úpravy a zásahy. To jen dokazuje, jak dobře se hodí Garnacha a Albillo do jejího přirozeného doma.

Daniel Ramos

Vinař:
Daniel Ramos
Oblast:
Gredos
Typ půdy: žula a břidlice
Odrůdy: Garnacha a Albillo Real

 
3 položek celkem
Screenshot 2
390 Kč

Suché pomerančové víno s jemnými taniny s vůní zeleného jablka a grapefruitu. Vykazuje rysy zeleného jablka a grapefruitu.

+ další
913/SUC
el berrakin
390 Kč

Divoké osobité víno s jahodami, malinami, třešněmi a hřejivým kořením. Má svěží kyselost a hodí se do teplých letních dní.

+ další
1297/SUC
Screenshot 1
590 Kč

Velmi světlá, průhledná karmínově červená barva s rezavými odlesky. Ve vůni jsou tóny višní, jahod, eukalyptu a pečícího koření. 

+ další
1354/SUC

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem